پروژه هسا ۱

پروژه “هسا ” مخفف و کوتاه شده نام ” هواپیماسازی ایران ” یا همان “شرکت صنایع بالگرد سازی ایران” ِ سابق است که به‌ اختصار ” پروژه هسا ” نامیده می‌شود . این نهاد وابسته به سازمان صنایع هوایی ایران است و یکی از بزرگ‌ترین سازندگان انواع هواپیما و پهباد در خاورمیانه بوده و نیز در جایگاه پنجم آسیا و همچنین دهم ِ دنیا در این زمینه قرار گرفته است. از شرکت‌های وابسته به هسا می‌توان به شرکت تولید شیشه سکوریت اصفهان، شرکت تعاونی مسکن هسا و مجموعه مدارس هسا اشاره نمود. پروژه “هسا” ی شهر پرند در اوایل سال ۱۳۹۰ در جنوب فاز ۶ پرند در مرحله ساخت قرار گرفت. این پروژه که دارای ۴ بخش اصلی است ، از تمامی استانداردها و امکانات رفاهی، درمانی، خدماتی و آموزشی برخوردار می باشد.معماری و توزیع فضای داخلی در طراحی واحدها به‌خوبی موردتوجه قرارگرفته و از تمامی مساحت زیربنا استفاده بهینه‌شده است. هسا دارای بلوک‌های  ۳ ، ۴ ، ۶ و ۸ طبقه می‌باشد.

موقعیت مکانی پروژه هسا شهر پرند چگونه است؟

بخش‌های پروژه هسا شهر پرند از هسا ۱ تا هسا ۴ تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام به‌ تنهایی ویژگی‌های منحصربه‌ فرد خود را دارند. پروژه‌های هسا ۱ و ۴ در مجاورت بلوار شهید قاسم سلیمانی یا همان بلوار جمهوری سابق که بلوار اصلی و چهار بانده پرند می‌باشد جانمایی و اجراشده است و این دسترسی به بلوار اصلی موجب شده است این دو بخش از استقبال بیشتری نسبت به بخش‌های ۲ و ۳ پروژه هسا برخوردار باشند. بنابراین ، جمعیت‌پذیری این بلوک‌ها خوب و قابل‌توجه می‌باشند. این مهم دسترسی ِ بخش‌های ۱ و ۴ “هسا” را به خیابان اصلی و امکانات شهری تسریع می‌بخشد. همچنین پروژه هسا ۲ که در بلوار رسول اکرم و خیابان جی واقع‌شده دارای دسترسی آسان به اماکن رفاهی ازجمله سوپرمارکت و نانوایی است. هسا ۳ جنب بلوار امام علی در فاز ۶ پرند واقع گردیده است.

امکانات رفاهی پروژه هسا شهر پرندمجتمع‌های رفاهی پروژه هسا شهر پرند دارای محوطه‌ای دل‌باز و زیبا ، تفریحی و ورزشی متشکل از سالن کنسرت ، فوتسال، زمین والیبال و تنیس و نیز دارای پاساژهای تجاری و تفریحی برای عموم مردم است. تمام امکانات رفاهی در این مجتمع‌ها برای سرگرمی کودکان اعم از پارک کودکان و محیط‌های آموزشی فراهم آمده است. این محیط‌ها نه‌تنها برای رفع اوقات فراغت کودکان مناسب است، بلکه برای کودکان جذاب و گیرا هم هست. از طرفی امکان دسترسی آسان به مراکز درمانی، مسجد جامع و مراکز خدماتی برای ساکنین فراهم آمده است. بنابراین می‌توان گفت سکونت در این مجتمع‌ها و امکان دسترسی به‌تمامی امکانات، نگرانی بسیاری از افراد در خصوص نبود امکانات زیرساختی را رفع نموده و زندگی در این آپارتمان‌ها را سهولت بخشیده است. مجاورت در مجتمع فرهنگی ورزشی انقلاب، بیمارستان مهر ایرانیان پرند ، مرکز بهداشت احمدی روشن، بازارچه، دبستان و دبیرستان و بسیاری دیگر از مراکز رفاهی را می‌توان از مزیت‌های این پروژه‌ دانست.

 

هسا1

متراژ و طبقات در پروژه هسا شهر پرند

پروژه‌ هسا دارای بلوک‌های ۳ ، ۴ و ۶ طبقه می‌باشند که در بلوک‌های سه طبقه واحدهایی ۵۴ و ۵۸ متری دارای یک اتاق‌خواب و نیز واحدهای ۷۰ تا ۷۸ متری دارای دو اتاق‌خواب قرار گرفته اند . در پروژه هسا بلوک‌های ۳ و ۴ طبقه‌ای فاقد آسانسور هستند. اما بلوک‌های ۶ طبقه دارای ۴ واحد در هر طبقه و مجهز به آسانسور می‌باشند. بنابراین از متراژ در نظر گرفته‌شده برای این آپارتمان‌ها به‌خوبی و بهینه استفاده‌شده است. همچنین واحدهای تک خوابه و چند خوابه امکان تهیه‌ی مسکن برای افراد با بودجه‌های مختلف را به وجود آورده اند. ازاین ‌وجه ، و با این دیدگاه و چشم انداز می‌توان روی آینده‌ی این آپارتمان‌ها و همچنین جمعیت‌پذیری قابل‌قبول آن حساب باز نموده و اقدام به سرمایه‌گذاری کرد.

سکونت و سرمایه‌گذاری در پروژه هسا شهر پرند و چند هشدار !

با نگاهی کلی می‌توان گفت آینده‌ی پروژه‌ی هسا شهر پرند بنا به دلایلی منطقی روشن بوده و هست. چراکه پشتوانه‌ی این پروژه از طرف شرکت معتبری بوده و برنامه‌ریزی‌های لازم برای آن به‌خوبی انجام‌شده است. اما برای تصمیم‌گیری به سکونت در مجتمع‌های “هسا” ی شهر پرند و همچنین سرمایه‌گذاری بر روی این پروژه‌ها باید به موارد بسیاری توجه کرد. بسیاری از واحدهای مسکونی واقع در بلوک‌های ۱ و ۲ هسا آماده تحویل و قابل سکونت هستند. برای خرید هرکدام از این واحدها باید توجه داشته باشید که واحد مدنظر شما حتما در سیستم “شرکت عمران پرند “به ثبت رسیده باشد. چراکه دلالان و افراد سودجوی بسیاری وجود دارند که ممکن است از این موقعیت سو استفاده کرده و واحدهای ثبت‌نشده را به شما و افراد متعدد دیگری بفروشند.

 

 

 

هسا

هنگام خرید و ثبت قرارداد حتماً به تعداد برگه‌های سند توجه کنید. تعداد برگه‌های سند واحدهای ثبت‌شده ۵ برگی و تعداد برگ واحدهای ثبت‌نشده ۳ برگی است. علاوه بر این، به‌تمامی مشخصات ملک ازجمله موقعیت مکانی، متراژ، تعداد اتاق‌خواب‌ها و غیره خوب توجه کنید و تمامی موارد را دقیقا با اصل سند تطبیق دهید. توصیه اکید و جدی داریم برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در پروژه هسا حتماً توسط مراکز و مشاورین املاک قانونی و حرفه ای اقدام به معامله کنید ؛ و از گوش سپردن به اطلاعات فریبنده و معامله و خصوصا پرداخت بیعانه بر اثر جذابیت های کاذب قیمتی که عموما توسط آگهی های جعلی پشتیبانی میشوند نزد افراد غیر متخصص و محلی یا غیر ِ آن جدا بپرهیزید.

آینده‌ و چشم انداز پروژه هسا شهر پرند

بسیاری از واحدهای مجتمع‌های پروژه هسا شهر پرند آماده و قابل تحویل به مالکین هستند و می‌توان آینده‌ی خوبی را برای این پروژه متصور بود. از طرفی امکانات رفاهی، تفریحی و موقعیت مکانی بسیار خوب این مجتمع‌ها دلایلی امیدوارکننده هستند. بنابر این و با توجه به اینکه بسیاری از افراد در شرایط اقتصادی فعلی توانایی خرید ملک در شهرهای بزرگی مثل تهران را ندارند، می‌توان به جمعیت‌پذیری این واحدها و خرید آن توسط افراد بسیاری امید داشت. با قرارگیری جمعیت بالا در این مکان‌ها نیز سایر امکانات رفاهی و همچنین امکان توسعه و ایجاد شغل‌های متنوع نیز بالا می‌رود. پس سرمایه‌گذاری با دید آینده نگرانه و همچنین ایجاد شهرک‌های جدید و کوچک با امکانات رفاهی و اجتماعی امکان‌پذیر بوده و از طرفی هجوم بسیار ِ افراد به شهرهای بزرگ را کاهش می‌دهد.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

۴.۸/۵ - (۱۸ امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

تماس با ما