پروژه ۸۸ هکتاری

پروژه ۸۸ هکتاری اگر در حال مطالعه این مقاله هستید؛ پس حتما عنوان پروژه ۸۸ هکتاری برایتان آشنا است. این پروژه یکی از چندین پروژه ی آینده دار شهر پرند است که به تازگی در حال اجرا می باشد. به علاوه این پروژه با عنوان های دیگری نظیر پروژه غدیر شهر پرند و همچنین پروژه مسکن مشارکتی محله جوان شناخته می شود. شهر پرند با آینده ی خوب و جمعیت پذیری بالا، هر روزه شاهد پروژه های ساخت و ساز جدیدی می باشد که هر کدام به نوبه ی خود موفق هستند. از این رو، افراد بسیاری همچنون سرمایه گذاران و افراد جویای مسکن با بودجه ی اندک، پیگیر اتفاقات و تحولات چشمگیر در شهر پرند هستند. پیش بینی موجود برای پروژه های رقم خورده در این شهر ، آینده ای عالی و پیشرفته با سود بالا می باشد.
اگر جزو آن دسته افرادی هستید که به دنبال سرمایه گذاری های مطمئن با سود خوب هستند می توانید در بخشی از این توسعه و شهر آفرینی نقش داشته باشید. به علاوه اگر جزو افرادی هستید که در شرایط اقتصادی فعلی بودجه ی پایینی برای خرید ملک دارند، می توانید رویای خانه دار شدن را به واقعیت تبدیل کنید. شاید بتوان گفت این بهترین فرصتی است که برای خانه دار شدن پیش روی شما قرار گرفته است.

پروژه 88 هکتاری

موقعیت مکانی پروژه ۸۸ هکتاری

پروژه ۸۸ هکتاری در فاز شش پرند و نزدیکی بزرگراه غدیر واقع شده است. از این رو به عنوان پروژه غدیر نیز از آن نام برده می شود. بزرگراه غدیر یکی از بزرگراه هایی بوده که وجود آن می تواند دسترسی را برای ساکنین منطقه راحتتر کند. به علاوه این پروژه در کنار پروژه های موفقی همچون پروژه مسکن مهر هسا، پروژه برج های آسمان ( ساخت کشور ترکیه) و دیگر پروژه ها در فاز شش واقع شده است. بنابراین موفقیت این پروژه هایی که تا حدود بالایی به سرانجام رسیده و موفق بوده اند؛ بر آینده ی پروژه ی غدیر نیز تاثیر گذار است.
از لحاظ آب و هوایی نیز، این منطقه دارای آب و هوای معتدل و مطلوب می باشد. کیفیت هوای منطقه نسبت به سایر مناطق اطراف بالاتر بوده و شرایط بهتری برای زندگی می سازد. تا به این زمان نیز حدود ۵۰ درصد از پروژه پیش رفته و زیربناهای ساخت و شروع روند فیزیکی آماده سازی شده است.

دسترسی و امکانات رفاهی پروژه ۸۸هکتاری شهر پرند

با توجه به روند سریع پیشرفت پروژه ها و شهرسازی در پرند، رفته رفته امکانات رفاهی نیز در منطقه ایجاد می شوند. این امکانات رفاهی شامل مدارس، بیمارستانها و اماکن تفریحی نظیر پارک می شوند. تا کنون نیز یک درمانگاه بزرگ به مساحت ۳۵۰۰ متر افتتاح گریده. از سوی دیگر یک درمانگاه بزرگتر به مساحت ۸۰۰۰ متر در حال ساخت و راه اندازی است. مسئولین و مدیران مربوطه با توچه به روند پیشرفت و افزایش جمعیت پذیری شهر پرند، در حال برنامه ریزی برای سایر امکانات رفاهی هستند. با وجود امکانات رفاهی در پرند، می توان با خیال آسوده تری به سرمایه گذاری و خرید ملک در این شهر فکر کرد.
از لحاظ دسترسی نیز، پروژه ۸۸ هکتاری شهر پرند با نزدیکی به بزرگراه غدیر در بهترین موقعیت قرار دارد. از طرفی، احداث سه خط مترو در پرند نیز در حال تکاپو و به راه اندازی نزدیک است. چرا که در سال ۱۴۰۲، بسیاری از واحدها آماده فروش و تحویل به متقاضیان هستندو بنابراین متقاضیانی که به شهروند این شهر تبدیل می شوند قطعا به وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد نیاز دارند. بنابراین در نیمه ی اول امسال شاهد پیشرفت چشمگیری در شهرسازی خواهیم بود. این پیشرفت شامل تحویل واحدها به متقاضیان و همچنین احداث مترو می باشد.

تیپ واحدهای مسکونی پروژه ۸۸ هکتاری شهر پرند

با توجه به گفته مسئولین و اطلاعاات موجود، تیپ های خانه های مسکونی در پروژه ۸۸ هکتاری شهر پرند به سه تیپ کلی تقسیم می شود:
• تیپ خانه های ویلایی: این پروژه در فاز شش پرند، دارای خانه های ویلایی می باشد. بنابراین افرادی که طرفدار این مدل خانه ها هستند نیز می تواند به فکر خرید ملک در این پروژه باشند. بسیاری از افراد نیز خانه های ویلایی را کیس های بهتری نسبت به آپارتمان ها برای سرمایه گذاری می بینند. بنابراین، ترجیح می دهند سرمایه خود را با خرید خانه ویلایی حفظ کنند. از این رو برای این مدل افراد با سلیقه و طرز فکر خاص خود برای سرمایه گذاری، گزینه های بسیاری موجود است.
• تیپ خانه های مشاعی: خانه های مشاعی به خانه های گفته می شود که دارای دو طبقه خانه و یک حیاط هستند. برخی از افراد نیز ( اکثرا کسانی که به فکر سرمایه گذاری برای فرزندان خود هستند) این مدل خانه را بهتر می بینند. ینابراین برای این دست از افراد نیز، املاکی برای خرید، سرمایه گذاری و سکونت وجود دارد.
• تیپ خانه های آپارتمان: این تیپ خانه ها نیز شامل واحدهایی در یک آپارتمان با چندین واحد می شود. این خانه ها معمولا دارای قیمت پایین تری نسبت به خانه های ویلایی و مشاعی هستند؛ و مورد مناسبی برای سرمایه گذاری با پوا اندک می باشند. بنابراین به عنوان سرمایه گذاری های کوچک نیز می توان روی این مدل خانه ها حساب کرد.

 88 هکتاری شهر پرند

سرمایه گذاری در پروژه ۸۸ هکتاری شهر پرند

تا چند سال پیش، هنگام شنیدن اسم پرند بسیاری از افراد شهرک های کم سکونت و یا شهرک های صنعتی را متصور می شدند که معمولا افراد کمی به آن رفت و آمد دارند. آن هم در صورتی که مجبور باشند. اما در شرایط فعلی با توجه به اینکه این شهر پیشرفت بسیاری داشته افراد بسیاری به دنبال خرید و یا حتی اجاره خانه در آن هستند. اگر شما هم جزو افراد امیدوار به آینده شهر پرند هستید؛ می توانید از همین الان برای سرمایه گذاری اقدام کنید. اما پیش از انجام هرگونه سرمایه گذاری باید تمامی شرایط را خوب سنجید و گول افراد سودجو را نخورد. به طور کلی سندهای این واحدها در فاز شش شهر پرند، دارای پنج برگ هستند. برای خرید و یا اجاره هر نوع ملک ئر این منطقه به مراکز معتبر مراجه کنید و در تمامی مراحل معامله کیفیت و روند صحیح کار را بررسی کنید.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

تماس با ما