پروژه ۱۳۰ هکتاری

شهر پرند یکی از شهرهای تازه تاسیس است که در نزدیکی شهر بزرگ تهران واقع شده است. موقعیت مکانی این شهر به دلیل نزدیکی به استان البرز و استان تهران، بسیار مورد توجه واقع شده است. می توان گفت موقعیت جغرافیایی و همچنین پیشرفت و توسعه چشمگیر این شهر باعث شده بسیاری از افراد را به فکر سکونت و همچنین سرمایه گذاری در آن وادار کند. جالب است بدانید، پیشرفت این شهر به قدری سریع است که بسیاری از شرکت های دولتی و همچنین خصوصی به فکر توسعه ی بیشتر آن هستند. به طوری که پروژه های بسیاری در آن به سرانجام خوبی رسیده و پروژه های جدید همچنان در حال تاسیس و رقم خوردن هستند. در پی پروژه های موفقی که در این شهر مورد استقبال همگان قرار گرفتند، پروژه های روز افزون دیگری نیز در حال برگذاری هستند.
یکی از این پروژه های چشمگیر، پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند است. این پروژه توجه بسیاری را جلب کرده است. به طوری که بسیاری از افراد پیش از وقوع این پروژه، می خواهند سهمی هرچند کوچک در آن داشته باشند.

پروژه 130 هکتاری شهر پرند

روند پیشرفت پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند

با توجه به اطلاعات موجود، پروژه ۱۳۰ هکتاری پرند که به تازگی در فاز ۶ آن در حال راه اندازی است، توسط یک شرکت خصوصی شروع به کار کرده. اراضی قابل سکونت به متراژ ۱۳۰ هکتار در فاز ۶ پرند در حال آماده سازی برای این پروژه ی بزرگ می باشد. تقریبا مراحل اولیه آماده سازی برای استارت آن انجام شده . از جمله این موارد می توان به راه اندازی کانال های آب و فاضلاب برای فاز شش پرند اشاره کرد. بنابراین می توان گفت، حدود ۴۰ درصد از این پروژه انجام شده است و روند تکمیلی آن همچنان ادامه دارد. بنابراین این پروژه با روند صعودی در حال پیشرفت است. این پروژه در حال پیشرفت، پذیرای سرمایه گذارانی که خواستار سرمایه گذاری در آن هستند؛ می باشد.
اگر به دنبال سرمایه گذاری در شهر پرند بودید، و فکر می کردید که دیگر ظرفیتی برای انجام سرمایه گذاری شما باقی نمانده است؛ باید بگوییم که می توانید به این پروژه جدید امیدوار باشید.

موقعیت مکانی پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند

پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند، در بهترین موقعیت شهر پرند یعنی فاز شش واقع شده است. در فاز شش بسیاری از پروژه های موفق همچون پروژه ی هسا و پروژه آسمان واقع شده اند. این پروژه ها موفیقت و محبوبیت بسیاری کسب کرده و مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده اند. با این حساب، می توان گفت پروژه ی جدید نیز با در کنارگیری این پروژه های موفق، آینده ی خوبی دارد. از این رو می توان برای سرمایه گذاری روی آن حسابی بلند مدت باز کرد. برای سرمایه گذاری روی این واحدها و همچنین واحدهای مسکونی دیگر واقع در فاز شش می توانید از املاک و مراکز معتبری که وجود دارند راهنمایی و مشاوره دریافت کنید. چرا که در این میان همانند دیگر بازارها، افراد سودجوی بسیاری هستند که به نفع خود می توانند از اعتماد شما سو استفاده کنند. بنابراین برای خرید ملک در این مناطق حتما به مراکز معتبر رجوع کنید.

دسترسی پروژه ۱۳۰ هکتاری به سایر نقاط

پروژه ی ۱۳۰ هکتاری شهر پرند، واقع در فاز شش دسترسی خوبی به بزرگراه غدیر دارد. عبور بزرگراه غدیر از کنار فاز شش باعث شده تا آپارتمان های این منطقه به راحتی به نقاط دیگر دسترسی داشته باشند. این موضوع بر محبوبیت و قیمت آپارتمان های این منطقه افزوده است. به طوریکه افراد بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این محدوده ی خاص هستند. از لحاظ دیگر نیز، خط متروی شهر پرند در حال احداث و راه اندازی می باشد. امروزه شاهد تسریع رشد در روند شهرسازی ها و امکانات رفاهی لازم در آنها هستیم. با این حال می توان گفت، خط متروی شهر پرند نیز در آینده ی نه چندان دور راه اندازی خواهد شد. بنابراین، دیگر نگرانی از بابت رفت و آمد و دسترسی به سایر نقاط وجود ندارد. با خرید ملک در این منطقه، به راحتی می توانید به سایر منطقه ها و همچنین تهران و کرج نیز رفت و آمد کنید.
امروزه به وسیله ی مترو، رفت و آمدها در تهران با هزینه و صرف وقت کمتری انجام می پذیرد. پس می توان به راحتی در شهرهای بزرگی مثل تهران و کرج به فعالیت بپردازید و نیز صاحب یک خانه در پرند باشید.

آب و هوای منطقه پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند

پروژه ی ۱۳۰ هکتاری شهر پرند در منطقه ای از این شهر با آب و هوای معتدل و عالی واقع شده است. آب و هوای این منطقه به لحاظ مقایسه با اب و هوای تهران از کیفیت مطلوب تری برخوردار است. آلودگی هوا در این منطقه کم بوده و نگرانی از بابت مشکلات تنفسی و غیره اجاد نمی کند. بسیاری از افراد به دلیل بیماری های تنفسی خود و همچنین به دلیل راحتی تنفس فرزندان به سختی می توانند در شهری شلوغ و آلوده مانند تهران زندگی کنند. بنابراین شهر پرند می تواند یک گزینه ی مناسب برای آنان باشد. کانال کشی آب این شهر نیز با کیفیت بالایی در حال احداث بوده و نگرانی برای ساکنین منطقه ایجاد نمی کند. زندگی در شهر پرند از لحاظ معیارهای کیفی و کمی سلامت از امتیاز بالاتری نسبت به شهرهای اطراف برخوردار است.

سرمایه گذاری و خرید ملک در پروژه ی ۱۳۰ هکتاری شهر پرند

سرمایه گذاری در پروژه ۱۳۰ هکتاری شهر پرند، از مزایای بسیاری برخوردار است. اگر قصد سرمایه گذاری در این پروژه را دارید با نگاهی عمیق به این مزایا و مقایسه با سایر موقعیت ها می توانید دست به کار شوید. در ادامه به بررسی برخی از این مزایا می پردازیم.
• موقیت مکانی عالی نسبت به سایر پروژه ها در فاز شش شهر پرند
• دسترسی به بزرگراه و احداث مترو در آینده ی نزدیک
• قیمت پایین نسبت به سایر نقاط ( از متری چهار تا متری ده میلیون)
• احداث امکانات رفاهی و تفریحی نظیر مدرسه، بیمارستان، درمانگاه، مساجد و پارک ها
• آب و هوای مطلوب و با کیفیت
• پیش بینی آینده خوب با سود بالا
اگر قصد سرمایه گذاری در هر کدام از پروژه های این منطقه را دارید؛ ما به شما توصیه می کنیم پیش از هر اقدامی با مراکز معتبر مذاکره و مشاوره کنید. از هرگونه اعتماد نسبت به افراد سودجو نیز بپرهیزید.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

تماس با ما