پروژه کوزو ۵

پروژه کوزو 5

همانطور که می دانید، امروزه بازار پروژه های ساخت و ساز بسیار داغ است. یکی از بزرگ ترین پروژه های ساخت و ساز در حال اجرا و مراحل پایانی آن در شهر جدید پرند می باشد. شهر پرند به دلیل نزدیکی به استان های بزرگ تهران و البرز، بسیار مورد توحه مسئولین و مدیران ساخت و ساز دولتی و خصوصی واقع شده است. تا بحال شهرک های بسیاری در این تاسیس شده و ساخت و ساز در آن ها انجام شده. این ساخت و ساز با پروژه های جدید همچنان در حال انجام است. یکی از این پروژه های بزرگ و موفق، پروژه ی کوزو می باشد. شرکت کوزوی ترکیه مجری ساخت و ساز ساختمان و برج های بلند در شهرک های آفتاب و آسمان شهر پرند می باشد. این پروژه به دلیل کیفیت بالا و همچنین موقعیت مکانی خوب بسیار مورد توجه سرمایه گذاران و طرفداران خرید ملک و خانه در پرند واقع شده است.
اگر شما هم یکی از جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل به سرمایه گذاری با خرید ملک در مناطقی با آینده خوب می باشید، ما به شما خرید ملک در پروژه کوزو را پیشنهاد می کنیم. این پروژه، خرید خانه و رویای آن را برای بسیاری از افرادی که دارای سرمایه اندکی هستند و توان خرید خانه در شهرهای بزرگ مثل تهران را ندارند، مسیر کرده است. پس اگر به دنبال خانه دار شدن و سرمایه گذاری هستید، زمان را از دست ندهید!

پروژه کوزو 5

موقعیت مکانی بسیار عالی پروژه کوزو

پروژه کوزو در شهرک آفتاب و آسمان شهر پرند ( فاز پنج و شش) واقع شده است. بنابراین می توان گفت از میان سایر ساخت و سازهایی که در این شهر انجام شد، این پروژه در موقعیت مکانی عالی با دسترسی بالا قرار گرفته است. چرا که فاز شش پرند، نزدیک به بزرگراه غدیر بوده و از از این لحاظ رفت و آمد برای ساکنین به شهرهای دیگر ساده و راحت خواهد بود. از طرفی، مسیولین مربوطه با توجه به موفقیت شهرسازی در پرند و آینده ی خوب آن به فکر افتتاح خط های مترو و سایر وسایل نقلیه ی عمومی برای ساکنین این منطقه می باشند. با نگاهی ساده به پروسه ی پیشرفت در این منطقه، می توان به دسترسی های بیشتر در آینده ی نه چندان دور بسیار امید داشت. بنابراین اگر تنها نگرانی شما برای سرمایه گذاری و ساکن شدن در این منطقه، دسترسی آن می باشد؛ می توانید با اندکی تفکر دیگر به این دغدغه دامن نزنید.

پروژه کوزو 5

کیفیت واحد های مسکونی پروژه کوزو ۵

یکی از مهم ترین مواردی که باعث می شود هر خریدار و یا سرمایه گذاری را برای خرید خانه، ملک و هر چیز دیگر ترغیب کند، کیفیت آن می باشد. اگر به دنبال خرید خانه در پروژه کوزو می باشید، باید به شما بگوییم که انتخاب خوبی داشته اید. چرا که کیفیت متریال، ساخت و اصول اولیه در اجرای این پروژه بسیار بالا و عالی بوده است. ساختمان های ساخته شده در این پروژه از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. علاوه بر آن کیفیت ساخت واحدها بصورت جداگانه بسیار بالاست. متریال و امکانات به کار برده شده در این واحدها، می تواند هر کسی را برای خرید و حتی زندگی در آن ترغیب کند. در ادامه به بررسی برخی از امکانات این واحدها خواهیم پرداخت:
• تمامی درب هایی که برای ساخت واحدها استفاده شده اند دارای خاصیت ضد سرقت می باشند. چرا که ایمنی و امنیت در برابر تجاوز دیگران در هر خانه از مهم ترین مواردی است که باید مورد توجه باشد.
• شیر آلات و تجهیزات لوله کشی این واحدها دارای کیفیت بالایی می باشد. چرا که از معتبر و مطمئن ترین برندها تهیه شده و در تجهیزات خانه مورد استفاده قرار گرفته اند.
• یکی از مهم ترین مسائل در ساخت خانه کف آن می باشد. بسیاری از ساختمان ها به صورت خام و بدون هیچ امکاناتی تحویل داده می شوند در حالیکه در پروژه کوزو ۵ ، کف تمامی واحدها با سرامیک باکیفیت و قابل شستشو پوشیده شده است.
• سرمایش و گرمایش یک خانه به وسیله ی پکیج ها یکی از مهم ترین مواردی است که در تمامی خانه ها باید مورد توجه قرار بگیرد. در این پروژه کوزو ۵ پکیج ها دارای کیفیت بالایی هستند و توسط افراد ماهری نیز نصب و راه اندازی شده اند.
• در ساختمان و برج های بلند، آسانسور یک مسئله ی بسیار حیاتی است. در کوزو این مسئله مورد توجه قرار گرفته و ساختمان ها دارای دو لاین آسانسور هستند.
• مسئله ی آزار دهنده آلودگی صوتی به وسیله ی پنجره های دو جداره بصورت کامل پوشیده شده است.
• مسائل امنیتی دیگری نیز نظیر دوربین های مداربسته مورد توجه قرار گرفته است.
• آشپزخانه ها به شیرآلات با کیفیت، سینک، کابینت، گاز رومیزی و هود باکیفیت تجهیز شده اند.

پروژه کوزو 5

تسهیلات مربوط به پروژه کوزو ۵

یکی از مواردی که در خرید خانه باعث می شود بسیاری از اقراد به بن بست برسند، کمبود بودجه می باشد. امروزه تسهیلات فراوانی توسط بانک ها و شرکت های خصوصی برای عموم مردم در نظر گرفته شده است. بنابراین، مردم می توانند با استفاده از این تسهیلات مشکل کمبود بوده خود را رفع کنند و صاحب یک خانه شوند. برخی از ملک های پروژه کوزو ۵ نیز داری تسهیلاتی برای خرید توسط مردم می باشند. به طور مثال برخی از واحدهای این پروژه در فاز پنج پرند دارای تسهیلات بانکی ۴۰ درصد می باشند. اگرچه برای خرید هر کدام از این واحدها تسهیلاتی وجود دارد. اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که خرید خانه در پرند و پروژه های مختلف آن به سختی خرید ملک در سایر شهرها نمی باشد.
خرید ملک در این منطقه با بودجه ی پایین و تفاوت بالایی نسبت به سایر شهرها امکان پذیر است. با این حال می توان گفت، با توجه به کیفیت بالای ساخت و ساز در این مناطق و همچنین جلب توجه بسیاری در سرمایه گذاران برای ادامه ی ساخت و ساز، می توان به آینده ی این شهر امید بسیاری داشت. اگر قصد خرید و یا هرگونه سرمایه گذاری بر روی ملک های این منطقه و پروژه کوزکو دارید، ما به شما توصیه می کنیم لطفا با افراد و مراکز قابل اعتماد در این خصوص مشاوره بگیرید. همچنین برای خرید خانه به تمامی مراحل قانونی انتقال مالکیت و سند توجه بسیاری داشته باشید تا خدای نکرده در ادامه راه با مشکل مواجه نشوید. چرا که افراد سودجوی بسیاری در تمامی بازارها وجود دارند که تنها به قصد سود خود شما را مورد ضرر و زیان قرار می دهند.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

۵/۵ - (۲۸ امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

تماس با ما