پروژه کیسون

کیسون در فاز 6 پرند و در 10 زون در حال انجام می باشد. پروژه کیسون به وسیله پیمانکار ترکیه ای زیر نظر شرکت عمران شهر پرند ساخته شده است. این پروژه بزرگ مسکونی دارای 16080 واحد مسکونی است که یکی از گسترده ترین پروژه های مسکونی کشور ایران می باشد.
ساختمان های این پروژه کاملا از بتن یکپارچه درست شده است. استحکام بسیار و مقاومت در مقابل شدید ترین زلزله ها و انواع مختلف بلاهای طبیعی از دیگر جنبه های مثبت و مهم این پروژه محسوب می شود.
63 درصد واحدهای آن دارای دو خواب، 24 درصد واحد های آن دارای سه خوابه و 13 درصد واحد های آن دارای یک خواب هستند و هر طبقه هشت واحد در متراژهای متنوع دارد.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

زون های مختلف پروژه کیسون

مسکن مهر پرند کیسون ۱۰ زون دارد که زون های 3,4,5,6,7,8,9 را به اتمام رسانده و تحویل داده اند و زون های ۱,۲,۱۰ در حال ساخت جهت تحویل به خریداران می باشد و زون ۸ نیز تا بلوک شماره ۲۲ تحویل داده شده است و از بلوک ۲۲ به بعد نیز بلوک هایی هستند که هنوز تحویل داده نشدند.

تعداد اتاق ها در واحدهای کیسون به چه صورت است؟

پروژه کیسون فاز 6 پرند 4 طبقه دارد و دارای اسانسور می باشد و در هر طبقه 6 واحد دو خوابه و 2 واحد سه خوابه و 2 واحد تک خواب وجود دارد. آپارتمان های دوخوابه فاز 6 پرند کیسون 2 متراژ متفاوت دارد که یکی از واحدهای دوخوابه آن 72 متر متراژ دارد و یکی از واحدهای دو خوابه آن 75 متراژ دارد که این واحد دارای انباری داخل خود واحد می باشد. همچنین تعداد واحدهای سه خوابه کیسون پرند 88 متر دارند که انباری نیز داخل واحد می باشد. واحدهای تک خواب فاز 6 پرند دارای 58 متر می باشند که فاقد انباری است و به طور کلی واحد های 72 و 58 متری پروژه کیسون پرند انباری ندارند.

وضعیت آسانسور و پارکینگ در واحدهای کیسون

در مجموع آپارتمان های پروژه کیسون فاز 6 پرند دارای آسانسور می باشد که دارای دو ورودی مجزا برای هر بلوک می باشد و دور تا دور بلوک دارای دوربین مداربسته می باشد و بدون پارکینگ مسقف است. ولی محوطه بسیار خوبی برای پارک کردن اتومبیل ها تعبیه شده است و از نظر پارک کردن خودرو مشکل خاصی برای ساکنین به همراه ندارد.

پروژه کیسون

پروژه کیسون

وضعیت امکانات و امنیت در واحدهای پروژه کیسون

کلانتری 18 پرند و شرکت عمران پرند در فاز 6 و در پروژه کیسون پرند یعنی بلوار امام علی واقع شده اند که امنیت و امکانات رفاهی مناسب برای ساکنین مجتمع کیسون که به نام شهرک مهستان نیز شناخته می شود، به ارمغان آورده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه و دیگر پروژه ها می توانید با کارشناسان آی پرند تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را از آن ها جویا شوید.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

4.9/5 - (34 امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

Call Now Buttonتماس با ما