پردیس سینمایی پرند

سینمای پرند

پردیس سینمایی شهر پرند

با توجه به رشد جمعیت و افزایش نیاز افراد، شهری به نام پرند در اطراف تهران تأسیس شده است. این شهر با گذر زمان مورد توجه همگان قرارگرفته و به‌گونه‌ای زیر ذره‌بین سرمایه‌گذاران قرار دارد. درباره موقعیت جغرافیایی شهر پرند باید بگوییم که این شهر در نزدیکی فرودگاه امام واقع‌شده است و همین امر اهمیت شهر پرند را دوچندان کرده است. امکانات بسیاری در شهر پرند وجود دارد و یکی از آن‌ها پردیس سینمایی شهر پرند است. در این مقاله تلاش کرده‌ایم اطلاعات مفید و مختصری درباره پردیس سینمایی پرند به شما عزیزان ارائه دهیم.
پردیس سینمایی یکی از فعالیت‌های فرهنگی بسیار جدید محسوب می‌شود، اما شاید برای شما هم سؤال باشد که چرا سینما؟ پس از روی کار آمدن تلویزیون افراد بسیاری صنعت سینما را یک صنعت شکست‌خورده می‌دانند. اما توجه داشته باشید که باوجود تلویزیون بازهم صنعت سینمایی طرفداران خاص خودش را دارد.  یکی از دلایلی که سبب شده همچنان صنعت سینما پابرجا بماند، حضور جمعی برای دیدن فیلم است.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

سینمای پرند

مشخصات پردیس سینمایی شهر پرند

پردیس سینمایی که در شهر پرند ساخته شده است، در زمینی با مساحت ۱۰۰۰۰ متر قرار دارد. زیربنای این پردیس سینمایی ۱۱۰۰ متر می‌باشد و درنهایت این پردیس دارای ۳ سالن نمایش است  و ظرفیت آن نیز ۳۱۲ صندلی می‌باشد.
همچنین در فاز سوم شهر پرند، یک پردیس سینمایی به مساحت ۹۰۰ متر طراحی‌شده است و این پردیس نیز دارای ۴ سالن می‌باشد و ظرفیت هرکدام از این سالن‌ها ۳۵، ۴۰، ۷۰، ۱۸۵ صندلی می‌باشد. این پردیس‌های سینمایی از سیستم‌ها و تجهیزات بسیار مدرن و بروزی برخوردار هستند. پردیس سینمایی پرند دارای سیستم تصویر ۴k می‌باشد و از صندلی‌ های دالبی دیجیتال نیز در ساخت آن استفاده شده است.

سینمای پرند

پردیس سینمایی چیست؟

درواقع به ساختمانی که دارای ۳ سالن سینما است پردیس سینمایی می‌گویند. معمولاً پردیس‌ های سینمایی حدود ۶ الی ۱۰ سالن دارند. برخی از سالن ‌های بزرگ پردیس سینمایی حتی ظرفیت چند هزار نفر را هم دارند. توجه داشته باشید که پردیس‌های سینمایی در مجموعه‌های بسیار بزرگی قرار می‌گیرند و برخی از آن‌ها برای خدمات تفریحی و تجاری طراحی می‌شوند. همان‌طور که گفتیم پردیس‌های سینمایی پرند، دارای ۳ سالن و ۴ سالن هستند و ظرفیت این پردیس‌ها کمتر از هزار نفر می‌باشد.

شهر پرند چه مزایایی دارد؟

شهر پرند مزایای بسیاری دارد و این مزایا سبب شده که افراد بسیاری توجه شایانی به این شهر کنند. از مهم‌ترین مزایای این شهر عبارت‌اند از:
دسترسی آسان به فرودگاه
موقعیت جغرافیایی مناسب
نزدیکی به شهرهای تهران، کرج، قم، ساوه
آب‌وهوای مطلوب
قیمت مناسب خانه‌ها
آب شیرین
اشتغال آسان
وجود شهرک‌های صنعتی
بازار کار مناسب
رفت‌وآمد آسان
خلوت بودن شهرها
بافت شهری مدرن
تجهیزات و امکانات به‌روز و نوساز

شهر پرند چه امکاناتی دارد؟

در چند سال اخیر جمعیت شهر پرند افزایش پیداکرده است و انتظار می‌رود با افزایش جمعیت امکانات این شهر نیز افزایش پیدا کند. در این شهر هر چه به فازهای ۴، ۵ و ۶ می‌رویم از امکانات کاسته می‌شود یا به ‌بیان‌ دیگر بهتر است بگوییم فاز صفر، یک و سه امکانات و خدمات رفاهی بهتری دارند. در شهر پرند ، پردیس های سینمایی نیز وجود دارد که ظرفیت این پردیس‌های سینمایی کمتر از هزار نفر می‌باشد و هرکدام از این پردیس‌ها دارای سالن‌های مجزا هستند. پردیس‌های سینمایی شهر پرند از کیفیت و تجهیزات بسیار خوبی برخوردار هستند.

بهترین منطقه شهر پرند

همان‌طور که گفتیم هر چه به سمت فازهای چهار، پنج و شش برویم از امکانات کاسته خواهد شد و ازاین‌رو بهترین منطقه شهر پرند را فازهای صفر تا ۳ شامل می‌شوند. خانه‌هایی که در این ۴ فاز قرارگرفته‌اند سند مالکیت دارند و امکانات این خانه‌ها بسیار خوب می‌باشد.

از کارتینگ تا قلعه سنگی شهر پرند

در شهر پرند طولانی‌ترین پیست بین‌المللی قرار دارد.  این پیست کارتینگ دارای لیسانس A از فدراسیون جهانی می‌باشد. مترو این پیست در سال ۱۳۹۷ با ۹۰ درصد رشد فیزیکی همراه بوده است. این مترو در ادامه خط قرمز مترو تهران قرار دارد. این مترو می‌تواند شما را به فرودگاه امام ببرد. قلعه سنگی پرند، یک نماد معماری ایرانی و اسلامی محسوب می‌شود و قدمت این قلعه سنگی بیش از هزار سال می‌باشد. این قلعه سنگی در شهر پرند از سال ۱۳۸۲ در حال مرمت است. در های این قلعه سنگی در مهرماه گشوده می‌شود و بی‌شک این قلعه از رشد گردشگری بین‌المللی بسیار زیادی برخوردار است. افرادی که تمایل دارند در شهر پرند سرمایه‌گذاری کنند اطراف این قلعه در شهر پرند می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری محسوب شود.

در شهر پرند چه فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد؟

شهر پرند دارای مساحت بیش از ۱۷ هکتار می‌باشد. درواقع شهر پرند به این دلیل به وجود آمده است که کمی از بار اقتصادی را کم کند و به دوش بکشد. به همین  دلیل است که این شهر دارای امکاناتی همچون پردیس سینمایی می‌باشد. افراد می‌توانند از طریق آزادراه تهران به‌آسانی به پرند بروند و برای مدت‌زمان کوتاهی از ترافیک و آلودگی تهران دور بمانند.

سخن آخر

احداث پردیس سینمایی سبب شد این شهر بیشتر از قبل موردتوجه باشد. پرند ازجمله شهرهای تازه تأسیس است که در  چند سال اخیر مقدار چشمگیری به جمعیت آن افزوده‌شده است. شهر پرند دارای فازهای مختلفی است.  قیمت خانه در این شهر بسیار پایین می‌باشد و سرمایه‌گذاران می‌توانند با خیال راحت در فازهای مختلف سرمایه‌گذاری کنند، چرا که پروژه شهرسازی شهر پرند هنوز تکمیل نشده است و در آینده انتظار رشد چشمگیری در این شهر خواهیم داشت. در این مقاله اطلاعات کاملی از پردیس سینمایی در شهر پرند ارائه داده‌ایم، در صورت وجود هرگونه سوال درمورد شهر پرند می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

آی پرند بزرگترین املاک پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

بانک مشاغل پرند یکی از قویترین آگهی پرند در شهر بزرگ پرند می باشد.

۵/۵ - (۱۱۵ امتیاز)


بروز رسانی در 1402/07/11

تماس با ما